Kliknij w otrzymany link. W polu Full Name wpisz swoje imię i nazwisko, a w następnym polu podaj swój numer z bazy Cezar (nie jest wymagane, ale jeżeli nie zostanie wpisany, to nie zostaną naliczone punkty PKL, a nazwisko może zostać pominięte w klasyfikacji długofalowej - w przyszłości planujemy takową prowadzić).

Następnie pojawi się okno, które przypomina salę turniejową widzianą z góry – widzimy schematyczne stoliki. Miejsca przy stołach zajmujemy dowolnie, oczywiście naprzeciwko partnera.

Po zajęciu miejsca przy stole zostaniemy do niego przeniesieni i jeżeli ktoś już przy nim siedzi, to zanim ruszy turniej, można  wspólnie powspominać grę w realu (i nie tylko) . Trwają obecnie prace nad polskojęzyczną wersją platformy. Obsługa jest intuicyjna, ale proszę przejrzeć poniższe linki, które prezentują podstawowe funkcje w języku polskim: 

http://e-pab.pl/wp-content/uploads/2020/12/2020-12-30-21_23_31-plansza-rb-no1-1024x590.png

http://e-pab.pl/wp-content/uploads/2020/12/2020-12-30-21_25_27-plansza-rb-no2-1024x654.png

http://e-pab.pl/wp-content/uploads/2020/12/2020-12-30-21_27_05-realbridge3.pdf-1024x656.png

Demo na You Tube:
https://www.youtube.com/watch?v=t9msX9inqDE&feature=youtu.be&t=631&ab_channel=DavidThompson

Po zakończeniu gry można pozostać przez około pół godziny w wirtualnej sali i “pochodzić” pomiędzy stolikami dosiadając się do znajomych na pogawędkę. 

Turniej po ok. 30 minutach zostanie zamknięty, a my wylogowani. Klikając na link, który otrzymaliśmy przed turniejem, będziemy mieli dostęp do pełnych wyników turnieju – ostatecznej tabeli, wyników rozdań każdej pary, czy dokładnego przebiegu licytacji i przebiegu rozgrywki rozdania dla każdej pary. 

            Czy kamera i mikrofon będę działały?

Działanie kamery i mikrofonu warto sprawdzić wcześniej. Link do testu tutaj: https://play.realbridge.online/camera.html

Jeżeli sprzęt zawodzi i Ciebie nie widać lub nie słychać, nic nie szkodzi – będziesz grał jak na BBO, tyle że będziesz widział innych. 

Wymagania sprzętowe: komputer, laptop lub tablet z kamerą, mikrofonem i głośnikiem. Nie działa na Smartphonach, iPadach starszych niż 2015 oraz z Internet Explorer i EDGE.

Dodatkowe wskazówki
• W przypadku problemów podczas gry prosimy o wezwanie sędziego – przycisk „Director” w prawym, dolnym narożniku.
• Zapraszamy szczególnie nowe osoby kwadrans przed startem turnieju, aby przetestować ustawienia, odnaleźć się w nowej rzeczywistości
• Pamiętajmy, że obowiązują zasady alertu jak na prawdziwym turnieju bez przesłon – alertuje partner. Wyjaśnienia oczywiście ustnie.
• Będziesz widoczny, więc załóż koszulę, uczesz się – spodnie od dresu mogą zostać
 :)

Życzymy udanej gry, Zarząd Fundacji I LOVE BRIDGE