I Lubuski Mityng Brydżowy
GP LZBS - Sława 2019

MEMORIAŁ JANUSZA ŁUNISA

Mem. Kazia Sługockiego Mem. P. Wachnowskich Mem. Janusza Łunisa
 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 132Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
11.0
15.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno
GRICON STARKA PAB Poznań
64.9871
 227Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
4.0
5.0
DSKS Konfeks I Legnica 62.3163
 320Roman Miłkowski
Robert Sikora
5.0
5.0
LBANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 60.6855
 446Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
LBIlanka 1 Rzepin 56.9748
 535Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
18.0
18.0
ZP
LB
AD Szczecin
Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
56.0241
 614Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
7.0
5.0
MABATMIX Warszawa 55.2334
 740Konrad Wójcik
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LBALMAR Zielona Góra 55.0826
 834Jerzy Nowak
Piotr Kulesza
13.0
7.0
WP
ZP
KTB Konin
AD Szczecin
54.4619
 944Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
9.0
7.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 53.7414
 1037Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
7.0
9.0
LBANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 53.4413
 1143Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
7.0
LBBIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski 53.4012
 1233Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
4.0
12.0
LBMOSiR Kostrzyn nad Odrą 53.1910
 1323Krzysztof Tumielewicz
Radosław Liskowiak
9.0
5.0
LB  52.859
 1425Dariusz Wincenty
Aleksander Poznysz
11.0
12.0
DS 
Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
52.178
 1513Ireneusz Lachowicz
Andrzej Grygorczuk
5.0
5.0
LBKBS DAWID Nowa Sól 51.997
 1645Waldemar Pietrasiewicz
Maria Wasielewska
2.5
1.5
LB  51.875
 1741Wiesława Mirosław
Stanisław Wawszczyk
2.0
7.0
DSStow.Szlem Dzierżoniów
Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
51.584
 1831Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
7.0
5.0
LBALMAR Zielona Góra 51.533
 1926Stanisław Pryputniewicz
Waldemar Prętki
5.0
2.5
LB  50.542
 2048Piotr Brzeziński
Witold Miłoszewski
12.0
12.0
LBANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 50.181
 2122Jan Obuchowicz
Jerzy Trembowski
9.0
11.0
LBANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge 49.581
 2239Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSBKB II Bolesławiec
BKB I Bolesławiec
49.051
 2338Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 48.451
 2411Kazimierz Jaskuła
Alicja Górska
7.0
 
LB
NZ
GKS FADOM Nowogród Bobrzański I
 
48.231
 2524Sophia Bałdysz
Cathy Bałdysz
7.0
19.0
DSObjectivity KS AZS Wratislavia III WR 47.571
 2618Andrzej Telus
Michał Szymkowiak
2.5
4.0
LBSpójnia Ośno Lubuskie 47.431
 2742Przemysław Wojtczak
Mirosław Jedynak
1.5
2.5
LBSteinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn 47.061
 2816Henryk Gayny
Wiesław Skowron
2.0
4.0
DS
LB
ZKBS I Zgorzelec
Spójnia Ośno Lubuskie
46.021
 2928Zdzisław Kulesza
Jan Pawlikaniec
9.0
5.0
WPProsna Kalisz
UKB KLEKS Szamotuły
45.481
 3030Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
5.0
5.0
LBSteinpol Ilanka Rzepin
MOSiR II Kostrzyn nad Odrą
45.081
 3117Bernard Jadczak
Andrzej Biliński
9.0
 
DSErbutd KS AZS Wratislavia IX WR
FAMA KS Lotnik Wrocław
44.541
 3236Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSKS Turbo FLY BACK Wrocław 44.371
 3329Jacek Corn
Henryk Wiciński
4.0
2.0
LBSokół Żary 42.951
 3412Bogumił Olszewski
Krzysztof Sinicki
5.0
4.0
LBSokół II Żary Żagań 42.611
 3515Andrzej Wojciuszkiewicz
Gabriela Wojciuszkiewicz
 
 
NZ  41.081
 3619Stanisław Borowiec
Robert Księżopolski
 
5.0
NZ
DS
 
KS AZS Wratislavia V WR
40.931
 3721Dariusz Kwiatkowski
Edward Kulus
4.0
11.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn 40.851
 3847Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
1.0
1.0
LB  38.011

 

 Pary_nohourglass.4.1.0.25 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-11-10 o 17:08:17