Dzień Hutnika

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 116Bogumił Wegner
Dariusz Wincenty
12.0
11.0
DSKS Turbo FLY BACK Wrocław
 
60.3528
 212Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.5
5.0
LBSBSZG MILTON Głogów 58.8624
 331Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
7.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra 58.3221
 429Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSTermet KS AZS Wratislavia VIII WR 57.9317
 524Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
5.0
5.0
LBSBS DAWID Nowa Sól 57.0714
 619Sławomir Polak
Tadeusz Masłowski
5.0
7.0
WPUNIA II Leszno 55.4710
 717Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
1.5
3.0
WPCK Rondo Grodzisk Wlkp. 55.087
 828Marek Rzeszutek
Bogdan Leśniak
5.0
5.0
DSTermet KS AZS Wratislavia VIII WR 54.726
 940Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
9.0
12.0
LBPromet Cargo Słubice
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
54.615
 1020Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSTermet KS AZS Wratislavia VIII WR 54.044
 1135Grzegorz Wichtowski
Marek Wichtowski
5.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 53.784
 1227Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
5.0
3.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 53.543
 1314Stanisław Stefański
Bogumił Olszewski
5.0
5.0
LBUKS CZARNI Żagań 53.173
 1415Zbigniew Sobczyk
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSKS Gwardia I Wrocław
MKS Rokita Brzeg Dolny
52.942
 1533Zygmunt Radek
Roman Łagoda
5.0
4.0
LB  51.451
 1613Adolf Bogusz
Jarosław Hołowiak
5.0
4.0
LBSBSZG MILTON Głogów 51.311
 1737Jan Stoklasek
Jerzy Sosiński
4.0
5.0
LBSINGLETON Głogów
ZIEL-BRUK Zielona Góra
49.27 
 1823Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Zakrzów Wrocław
48.44 
 1938Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.0
2.5
LBSBSZG MILTON Głogów 47.95 
 2022Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
12.0
3.0
DSKS Konfeks I Legnica
KS Konfeks II Legnica
47.54 
 2118Marcin Motykiewicz
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSKS Gwardia I Wrocław
KS Gwardia VIK Wrocław
47.24 
 2221Szymon Niewiadomski
Tomasz Bartnicki
2.0
4.0
DS
LB
KS Gwardia I Wrocław
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
47.14 
 2311Lesław Hugiel
Irena Hugiel
9.0
7.0
LBGKS FADOM 1 Nowogród Bobrzański 46.55 
 2430Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
4.0
2.0
DSKS AZS Wratislavia XVI WR
KS AZS Wratislavia VI WR
46.43 
 2526Andrzej Góźdź
Tomasz Konopka
3.0
2.5
WP
LB
PAB Poznań
CENTRUM KULTURY i REKREACJI Wschowa
44.94 
 2632Roland Szczepaniak
Wiesław Pytka
 
2.5

DS
 
SBS Impas Lubin
44.32 
 2734Tadeusz Cymbalista
Adam Cybulak
4.0
2.5
DSJKBS Jawor
KBS Miłkowice Miłkowice
43.11 
 2825Wiesław Pastuszko
Skarbimir Kozar
7.0
5.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn
Latteria Tinis-Steinpol 2 Rzepin
42.91 
 2939Antoni Zarzycki
Krzysztof Sinicki
4.0
4.0
LBUKS CZARNI Żagań 42.35 
 3041Jan Czerw
Mieczysław Marcinkjan
2.0
 
DS
ŚSS Bolko-Dolgaz Wałbrzych
 
41.72 
 3136Aleksandra Sienkiewicz-Gola
Ryszard Gola-Sienkiewicz
 
 
   37.46 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2017-05-21 o 16:39:49