Dni Głogowa - Dzień Hutnika

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKL
 114Stanisław Stefański
Bogumił Olszewski
4.0
5.0
LBUKS CZARNI Żagań 64.8233
 216Cathy Bałdysz
Piotr Ilczuk
17.0
18.0
MA
WP
Bridge24.pl
CONSUS CARBON Kalisz
63.3330
 325Ryszard Sakowicz
Zbigniew Halat
13.0
12.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin 61.2827
 433Dariusz Wincenty
Aleksander Poznysz
11.0
12.0
DS 
KS Konfeks I Legnica
60.9024
 540Sławomir Polak
Tadeusz Masłowski
4.0
7.0
WPKS UNIA II Leszno 60.0021
 623Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
2.5
2.5
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 59.1319
 724Wiesław Lisowski
Andrzej Góźdź
7.0
3.0
WPKS UNIA II Leszno
PAB Poznań
58.0616
 845Stanisław Cieśla
Jan Maślanka
4.0
4.0
DSKS Konfeks II Legnica 57.8813
 949Ryszard Pałasz
Dariusz Lisiecki
7.0
2.5
WPDĄBRÓWKA STARKA Poznań
KTB Konin
56.7910
 1053Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
5.0
7.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice 56.697
 1151Marek Markowski
Robert Księżopolski
12.0
4.0
WP
DS
UKB KLEKS Szamotuły
KS AZS Polit.XVI Wrocław
56.337
 1254Zdzisław Kunc
Jan Ślipek
11.0
9.0
DSStow.BONA FIDE Świebodzice 54.256
 1311Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.0
2.5
LBSBSZG 2 HUTNIK Głogów 52.746
 1438Zbigniew Samek
Tadeusz Cymbalista
9.0
4.0
DSSBS Impas Lubin 52.625
 1541Marek Rużyło
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSMKS Rokita Brzeg Dolny
MKS Zakrzów Wrocław
51.875
 1630Arkadiusz Skonieczny
Tomasz Konopka
2.0
2.5
LB
WP
  51.674
 1717Zygmunt Radek
Roman Łagoda
5.0
4.0
LBSBSZG 2 HUTNIK Głogów
 
51.314
 1837Zdzisław Kulesza
Zbigniew Ciereszko
9.0
9.0
WP
DS
Prosna Kalisz
SBS Impas Lubin
51.073
 1946Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
LBSBS DAWID Nowa Sól 50.713
 2032Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
5.0
9.0
WPLIMAR Poznań 49.902
 2121Krzysztof Rogoziński
Skarbimir Kozar
12.0
5.0
LBLATTERIA TINIS-STEINPOL I Rzepin
Latteria Tinis Steinpol Rzepin
49.792
 2255Marek Wichtowski
Grzegorz Wichtowski
5.0
5.0
WPSBS Polonia Nowy Tomyśl 49.131
 2312Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
5.0
5.0
LBSBSZG 1 MILTON Głogów 49.111
  18Jerzy Małek
Roman Siwiec
3.0
3.0
DSKBS Miłkowice I Miłkowice
KS Konfeks II Legnica
49.111
  19Antoni Zarzycki
Krzysztof Sinicki
4.0
4.0
LBUKS CZARNI Żagań 49.111
 2626Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
5.0
5.0
LBZIEL-BRUK Zielona Góra 48.04 
 2735Halina Szajowska
Paweł Ofman
3.0
4.0
LBSBSZG 2 HUTNIK Głogów
SBSZG 1 MILTON Głogów
47.82 
 2842Ireneusz Lachowicz
Andrzej Grygorczuk
5.0
5.0
LBSBS DAWID Nowa Sól 47.64 
 2948Janusz Hliwa
Wojciech Waszkowiak
7.0
12.0
LBLatteria Tinis Steinpol Rzepin
GOMAD Gorzów Wlkp.
47.56 
 3022Adam Peszke
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPSystem Poznań
IOR II Poznań
46.93 
  43Wojciech Kurzawski
Jarosław Wachnowski
5.0
18.0
LBMeprozet Stare Kurowo 46.93 
 3250Roman Wisłocki
Lesław Grakowicz
0.5
2.0
DS 
SBS Impas Lubin
46.90 
 3315Krzysztof Kapturkiewicz
Jerzy Adamczak
5.0
3.0
LBKS SM GRYMAS 3 Zielona Góra
WDK Bez Atu Wolsztyn
45.89 
 3431Wiesław Pastuszko
Mirosław Bublewicz
7.0
9.0
LBWDK Bez Atu Wolsztyn
GOMAD Gorzów Wlkp.
45.32 
 3527Zdzisław Klimczak
Sławomir Bogdanowicz
3.0
2.0
DSZKBS Zgorzelec
KS Bazalt Sulików
45.30 
 3629Maciej Masłowski
Justyna Łaniewska
 
1.5
WPPAB Poznań
System Poznań
44.94 
 3720Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
4.0
9.0
LBGKT NAFTA Zielona Góra 44.35 
 3813Edward Bargiel
Jan Pawlikaniec
5.0
5.0
LB
WP
SBS DAWID Nowa Sól
Budowlani Chodzież
44.17 
 3939Lidia Wilczak
Andrzej Rękosiak
4.0
7.0
LBInstalko SBS 1 Międzyrzecz 43.15 
 4036Jan Stoklasek
Stanisław Borowiec
4.0
4.0
LBSBSZG 2 HUTNIK Głogów
 
43.04 
 4147Zbigniew Wojdak
Olgierd Chmielewski
3.0
2.5
LBSBSZG 2 HUTNIK Głogów
 
42.62 
 4244Roland Szczepaniak
Wiesław Pytka
 
2.5

DS
 
SBS Impas Lubin
41.69 
  52Waldemar Siuda
Zdzisław Patreuha
12.0
4.0
DSBKB I Bolesławiec
BKB II Pogrom Bolesławiec
41.69 
 4428Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
4.0
3.0
LBKS SM GRYMAS 1 Zielona Góra 40.71 
 4534Tomasz Baj
Paweł Górzyński
3.0
2.0
DSKS Konfeks I Legnica
SBS Impas Lubin
37.82 

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-05-31 o 21:19:59