[ protokoły ]   [ historie ]
m-ce para wk okręg klub wynik % PKL PDF
1 27 Stanisław Ciach 3.0 OP SPARTA Lubliniec 70.22 10 67
Zbigniew Sabała 12.0 WP Prosna Kalisz
2 18 Marian Nieznański 5.0 LB MOSiR 1 Kostrzyn 63.03 9 64
Tadeusz Zwoliński 1.5 MOSiR 2 Kostrzyn
3 20 Bożena Budnik 0.5 LB MOSiR 2 Kostrzyn 59.24 8 61
Elżbieta Wróblewska 4.0 MA MILAN BIS Milanówek
4 11 Olga Zacharewicz 2.0 LB Spójnia Ośno Lubuskie 58.76 7 58
Mirosław Zacharewicz 3.0
5 6 Jacek Wędrychowicz 12.0 WP Sokoły Poznań 57.81 6 56
Piotr Kobyłka 4.0 Prosna Kalisz
6 30 Bogdan Białoszyński 5.0 WP Prosna Kalisz 55.91 5 54
Stanisław Kulesza 11.0 ZP MDK Międzyzdroje
7 10 Ewa Krakówka 1.0 KP Toruński Klub Brydżowy 55.21 3 52
Danuta Skonieczna 4.0 LU BKB Biała Podlaska
8 16 Stanisław Kotas 5.0 LB MOSiR 1 Kostrzyn 55.18 2 50
Zenon Kaczmarek 5.0 MA SMART III
9 15 Dorota Staron 5.0 GER 54.18 2 48
Władysław Staron 5.0
10 32 Krystyna Lindner 2.5 LB Latteria Tinis-Steinpol 3 Rzepin 52.53 2 46
Ryszard Boberski 3.0
11 17 Zofia Zaręba 3.0 MA Singleton Warszawa 52.24 2 44
Piotr Czechowicz 2.0 WM Dajtki Olsztyn
12 31 Czesław Rekret 4.0 LB MOSiR 2 Kostrzyn 52.05 2 42
Czesław Plachimowicz 5.0 Instalko SBS 1 Międzyrzecz
13 24 Józef Kurnik 3.0 KP Znicz Rojewo 51.23 1 40
Jerzy Więcławski 4.0 DS KS Gwardia II Wrocław
14 7 Bogusława Szagała 3.0 OP CHEMIK Kędzierzyn Koźle 51.07 1 38
Jan Szagała 5.0
15 23 Krzysztof Farecki KP Max Expert Team 50.90 1 36
Jan Damazyn 1.5 ZP FLOTA I Świnoujście
16 26 Elżbieta Olejnik 0.5 KP ZS 26 Bydgoszcz 50.75 1 34
Grzegorz Olejnik 0.5
17 1 Jerzy Gładysz 12.0 DS KS Turbo Flyback Wrocław 50.63 1 32
Aleksander Czajka 7.0 KBS Kolejarz III Wrocław
18 25 Bronisław Kamiński 2.0 MA KAM BEK Warszawa 50.38 30
Andrzej Włodarczak 2.0 LB MOSiR 2 Kostrzyn
19 14 Krystyna Fryszkowska 1.5 MA AZS PW WEKTOR 49.43 28
Andrzej Fryszkowski 4.0
20 19 Marek Janik 4.0 WP Sokoły Poznań 49.10 26
Janusz Zaręba 3.0 MA Dom Kultury Rembertów
21 4 Anna Urbanowicz 0.5 MA 49.10 24
Jerzy Świderski 7.0 ZP BLOTKA Goleniów
22 21 Ryszard Nowicki 4.0 WP Sokoły Poznań 49.05 22
Zbigniew Szczechura 5.0 GER
23 3 Jadwiga Pętlak A 47.18 20
Andrzej Suchodolski 4.0 DS KS Skrzydlaci Wrocław
24 28 Lucyna Gozdek 1.5 KP ZS 26 Bydgoszcz 47.12 18
Leszek Gozdek 1.5
25 9 Ryszard Rolka 5.0 DS KS Gwardia II Wrocław 45.78 16
Jan Dajerling 0.5 ZP
26 33 Jerzy Wilczek 2.5 WP System Poznań 45.56 14
Jerzy Karwacki 3.0 LU Ł.S.M. APIS Łuków
27 2 Maryla Nakoneczna 1.0 ZP ZZBS Szczecin 45.41 12
Czesław Niewiarowski 2.5 LB MOSiR 2 Kostrzyn
28 8 Wielisława Marcinkowska MA 43.95 10
Kazimierz Marcinkowski 3.0 AZS PW WEKTOR
29 5 Elżbieta Kossowska 0.5 MA Singleton Warszawa 43.83 8
Magdalena Głombińska 2.0
30 12 Hanna Sobczuk 1.0 WP 40.84 6
Andrzej Ostrowski 1.5 Temida Poznań
31 13 Maria Skowron 2.5 LB Spójnia Ośno Lubuskie 36.24 4
Krystyna Zembrzuska 1.5 MA Singleton Warszawa
32 29 Kamila Pawłowska-Sierota 0.5 MA 34.29 2
Barbara Wożniak
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 01-07-2016 22:55:39
Sędzia: Wiesław Skowron , e-mail: skow952@wp.pl