Startówki i regulamin turniejów par i teamów

organizowanych przez Fundację „I Love Bridge” i PAB
na platformie RealBridge w 2022 roku

1.  Turnieje rozgrywane są we wtorki (teamy) i czwartki (pary) o godz. 19.30, gramy ok 20 rozdań.

2.  Warunkiem dopuszczenia do turnieju jest wcześniejsze przesłanie zgłoszenia rejestracyjnego, pozytywna weryfikacja zgłoszenia oraz wniesienie opłaty startowej w wysokości  20 zł od pary lub 200 zł od drużyny na konto organizatora - Fundacja „I Love Bridge” 59 1240 3549 1111 0000 4433 5449 lub BLIKiem na nr 501035558 w terminie najpóźniej do dnia rozgrywania turnieju. Zgłoszenia należy wysłać na adres gregpog@interia.pl  - dodatkowa prośba o informację telefoniczną 501035558

3.  W rozgrywkach drużynowych może grać dowolna liczba zawodników, gramy 4 lub 5 turniejów w miesiącu. Przy 8 drużynach lub więcej będzie podział na dwa poziomy (Asy, Króle itd.) i  co miesiąc będą awanse i spadki (dwie drużyny awansują, dwie spadają).

4.  Rozgrywki drużynowe i turnieje par planowane są do czerwca 2022 r., zwycięzcy otrzymają puchar prezesa Fundacji I Love Bridge, a wszyscy gracze najlepszej drużyny uzyskają dodatkowo darmowy udział w dowolnym turnieju w trakcie 65. Międzynarodowego Kongresu Brydżowego - Sława 2022.

5.  W turniejach par prowadzona będzie miesięczna klasyfikacja długofalowa, a zwycięzca będzie miał zapewniony darmowy udział w jednym turnieju w kolejnym miesiącu.

Zgłoszenie rejestracyjne:

Imię i nazwisko
(teamy: dodatkowo nazwa)

PID z CEZARa

e-mail i nr telefonu

 

 

 

 

Zasady gry.

1. Turnieje par i teamów przeprowadza się według zasad i przepisów Polskiego Związku Brydża Sportowego.

2. Liczba rozdań  w turnieju par i teamów ok. 20 rozdań

3. Teamy rozgrywane systemem każdy z każdym 5 meczów 4rozdaniowych wg skali 20:0

Wyniki turniejów par i teamów oraz informacje dotyczące cyklu będą publikowane na stronie internetowej www.brydzlubuski.pl

Uwagi końcowe.

1. W sprawach nieuregulowanych postanowieniami niniejszego regulaminu obowiązują:

a) przepisy PZBS

b) rozstrzygnięcie Kolegium Koleżeńskiego (prezes Fundacji ILB i prezes PAB).

W cyklu obowiązuję zasada zero tolerancji dla oszustów. W przypadku uzasadnionych podejrzeń co do czystości gry uczestnika, zostanie on wykluczony z cyklu a jego sprawa zostanie zgłoszona do PZBS.

Komitet organizacyjny (-)
Prezes Fundacji I Love Bridge - Grzegorz Pogodziński

Prezes PAB – Ewa Knapik