Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

(do lat 15 - grupa SW)
Tworóg, 22.03.2014 r.

  szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
  m-ce nr   wk okr klub wynik %
  1 43 Adam Szuszkiewicz
Jakub Kokot
0.5
 
DS Stow. Klub Log. Piechowice
BKS Miles Milicz
76.90
  2 29 Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
1.5
1.5
DS BKB Pogrom Bolesławiec 72.80
  3 40 Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
1.5
0.5
SL BUKS MDK MOSM III Bytom 69.69
  4 27 Oskar Łeński
Dominika Łeńska
 
 
DS BKB Bolesławiec 66.35
  5 16 Sandra Plewnia
Dominik Caus
 
 
SL BUKS MDK MOSM III Bytom 63.73
  6 21 Maciej Racewicz
Monika Kurasiak
 
 
DS KBS Miłkowice II Miłkowice
KBS Miłkowice-Miłkowice
59.42
  7 39 Łukasz Radliński
Jan Kwaśnik
 
 
DS KS AZS PWR Wrocław 59.12
  8 20 Sandra Wilcząb
Julia Franczyk
 
 
LB OSiR 2 Skwierzyna 57.82
  9 32 Maciej Sikora
Martin Kaleta
 
 
SL BUKS MDK MOSM III Bytom 56.55
  10 31 Julian Haładus
Mikołaj Dziubiński
 
0.5
SL  
SENIOR II Katowice
54.23
  11 23 Klaudia Galasińska
Adrianna Kicińska
 
 
LB OSiR 2 Skwierzyna 54.20
  12 26 Bartosz Jakubowski
Mikołaj Mitkowski
 
 
DS KBS Miłkowice II Miłkowice
KBS Miłkowice-Miłkowice
53.21
  13 12 Piotr Lesiczka
Michał Tomalka
 
 
SL BUKS MDK MOSM III Bytom 51.04
  14 22 Anna Kowalska
Grzegorz Walczewski
0.5
0.5
SL SENIOR II Katowice 50.79
  15 38 Adam Pigulski
Patryk Neć
 
 
DS KBS Miłkowice II Miłkowice 50.61
  16 24 Kacper Rymarczyk
Maciej Mrowicki
 
 
LB OSiR 2 Skwierzyna 50.16
  17 33 Tomasz Bartnik
Jakub Laszuk
0.5
 
OP
DS
 
KBS Miłkowice-Miłkowice
48.60
  18 13 Wiktor Pantak
Piotr Czechak
 
 
SL SENIOR II Katowice 47.90
  19 34 Filip Trojański
Mateusz Czerwień-Knora
 
 
MA
SL
AZS UW Warszawa IV
SENIOR II Katowice
46.95
  20 19 Gordian Czerkawski
Szymon Grabarz
 
 
DS BKB Bolesławiec 46.45
  21 36 Jakub Miszczyk
Jakub Oleksa
 
 
LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 45.52
  22 37 Paulina Janoszka
Benjamin Jaruszowic
 
 
SL BUKS MDK MOSM III Bytom 44.14
  23 11 Jan Zamrzycki
Łukasz Łodyga
 
 
LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 43.77
  24 15 Kacper Figura
Jakub Pietrończyk
 
 
LB OSiR 2 Skwierzyna 42.93
  25 14 Dominika Zielewska
Dawid Główczyk
 
 
DS KBS Miłkowice II Miłkowice
KBS Miłkowice-Miłkowice
42.73
  26 18 Laetitia Górnicka
Wiktoria Wypart
 
 
DS
SL
BKS Miles Milicz
SENIOR II Katowice
42.07
  27 25 Marta Sicińska
Gabriel Budziński
 
 
DS KS AZS PWR Wrocław 41.09
  28 17 Aleksandra Toczek
Natalia Bień
0.5
 
DS KBS Miłkowice-Miłkowice 41.02
  29 30 Jakub Kubarski
Piotr Mamys
 
 
LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 38.87
  30 41 Dominik Kadyjewski
Nikodem Haczkur
 
 
LB GSBS Singleton Gorzów Wlkp. 38.86
  31 42 Dawid Sobień
Jakub Sęk
 
 
SL SENIOR II Katowice 38.76
  32 35 Jakub Ryczan
Marta Sołtysik
 
 
SL SENIOR II Katowice 35.44
  33 28 Mateusz Predkiel
Mateusz Bałtarowicz
 
 
DS KBS Miłkowice-Miłkowice 29.86

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2014-03-22 o 16:58:58