PZBS
CEZAR

Patron medialny LZBS
II GP LZBS 2020 - 23 lutego br.
>>Wędrzyn - Wyniki!!!<<

długa fala      regulamin df 2020

III GP LZBS - Strzelce Krajeńskie

a
Uwaga !!!
OGŁOSZENIE O ZWYCZAJNYM WALNYM ZEBRANIU SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYM STOWARZYSZENIA

LUBUSKI ZWIĄZEK BRYDŻA SPORTOWEGO

28 marca br. w Kęszycy Leśnej o godz. 10,00

ogłoszenie    lista delegatów

Nazwiska delegatów prosimy wysłać na maila: lubuski.bridge.sekretariat@gmail.com
Po zebraniu ok. godz. 12.30 Otwarty  Turniej Brydżowy dla wszystkich (nagrody:100 % wpisowego plus rzeczówki )
Serdecznie zapraszamy!!!

Do 2 marca br. prosimy przeprowadzić eliminacje do Mistrzostw Województwa Lubuskiego Par 2020.
Finał wojewódzki par odbędzie się 5 kwietnia 2020 r. w Kęszycy Leśnej.
Każdy ośrodek  ma prawo wystawić dwie pary, a Zielona Góra i Gorzów Wlkp. 3 pary (dodatkowo proszę podać parę rezerwową - do kol Wiesia Skowrona)


3 liga lubuska - 29 lutego/1 marca br.
V zjazd - Kęszyca Leśna

GLO- Wyniki końcowe!!!
"Tabela IV liga"


TURNIEJE LOKALNE

BRYDŻ W GORZOWIE WLKP.


Turnieje: każdy poniedziałek, godz. 17:00, Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., ul Teatralna 25-sala 202 / główny budynek (turnieje rozgrywane są w Pajączku, drugi poniedziałek miesiąca - KMP)


Zajęcia na UTW: wtorki, godz. 15:00; środy godz. 17:30
Uniwersytet Trzeciego Wieku - Gorzów Wlkp. ul. Jagiełły 15


Brydż w Zielonej Górze

Turnieje:

Sezon 2019/20

  • Turnieje środowe: godzina 17:15; Klub Jazzowy "U Ojca", ul. Szafrana 8;
  • GP Zielonej Góry im. Bogumiła Kapturkiewicza (gramy w pajączku): Każda ostatnia środa miesiąca. Klub Jazzowy "U Ojca", ul. Szafrana 8; godzina 17:15
  • Lutowy turniej KMP (Memoriał Wojciecha Siwca): 10.02.2020 (poniedziałek) godzina 17:30; Restauracja "Pod Schodami", Bohaterów Westerplatte 11


Sparingi KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego: po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym - Zofia Miechowicz (608430029)
Klub Jazzowy "U Ojca", ul. Szafrana 8 (DS 3 "Ziemowit")
AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego -- SBS Dawid Nowa Sól

Brydż w ośnie  lubuskim

Turnieje: czwartki, godz. 17:00
Miejski Dom Kultury ul. Rybacka 3 (turnieje rozgrywane są w Pajączku)


Brydż w Kostrzynie nad Odrą

Turnieje: poniedziałki, godz. 17:00
Kawiarnia Rampa, ul. Mickiewicza 1


Turnieje KMP: drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:00
Kawiarnia Rampa ul. Mickiewicza 1
Turnieje "GP Kostrzyn: trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 17:00
Kawiarnia Rampa ul Mickiewicza 1; Regulamin GP Kostrzyna 2019

C"Brydż dla każdego"

Brydż w Skwierzynie

Turnieje: piątki, godz. 17:00
Knajpa Sorba, Międzyrzecka 14H (turnieje rozgrywane są w Pajączku)


Turnieje KMP: drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:00 (chwilowo zawieszone)
Knajpa Sorba, Międzyrzecka 14 H

Brydż w Międzyrzeczu

Turnieje: poniedziałki, godz. 17:00
Restauracja Tequila, ul. Stoczniowców Gdańskich 1970 1

Turnieje KMP: drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:00 jw ( Tequila w Międzyrzeczu)

Brydż w Żarach

Turnieje: wtorki, godz. 17:00
CKZiU ul. Parkowa 9C w Żarach (wejście od ulicy obok głównego budynku) https://polska-org.pl/812079,foto.html


Zajęcia dla brydżystów Klub Seniora UTW: środy, godz. 17:00
Żarski Dom Kultury ul. Wrocławska 7 https://dkzary.pl/



Strona główna ||  Nowości ||  Wyniki ||  Ligi ||  Zarząd ||  Kalendarz ||  Materiały i Ciekawostki ||  Regulaminy ||  Linki ||  Księga Gości